СВЯЩЕННИК – НЕ ПАРТОРГ

Нещодавно зустрів припадково на вулиці  колишнього однокурсника. Свого часу ми з ним опановували на фізико-технічному факультеті ракетобудівну справу і серед обов’язкових іспитів радянського вищого учбового закладу складали  атеїзм. А тут на традиційне

ПОРА, БРАТЕ, ПОРА....

Репетиція мала розпочатися о 10 годині ранку. Народний артист України Рем Мірошник, який все творче життя провів у обласному театрі російської драми,  а  у останні роки ще й обіймав посаду головного режисера колективу, як завжди запізнювався.

ОСТРІВ МАХАРТЕТ

Острів Великий Махартет  губився своїми обрисами в набридлій холодній мжичці, що з самого ранку здається на віки поглинула і землю,і вже холодний Дніпро, і голі поля, що чорніли свіжою ріллею в очікуванні перших снігів. Цьогорічний листопад  видався холодним і непривітним. А останні дні місяця вже принесли перші приморозки. 

ПЕРША І ОСТАННЯ

Море штормило.Високі,не менше як з трьоповерховий будинок хвилі,з люттю набігали на невеликий  риболовецький  корабель,що  ось вже третій  місяць шукав здобич у Баранцевому морі.Було холодно і сиро.Капітан дав наказ припинити усі роботи і розійтись по каютах.

ПЛЯШКА ЗАМІСТЬ ХРАМУ

Нещодавно у мас-медіа промайнуло повідомлення. Російські виробники горілки почали продаж незвичайного алкогольного напою. Власне не стільки горілки як пляшки, в котру розлита улюблена багатьма  “рассєянамі” “водочка”. 

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.