КОЛОНКА ШЕФ-РЕДАКТОРА

 

Фідель Сухоніс — сучасний український письменник, член Національної Спілки письменників України (НСПУ). Видається з 1990 року, в тім числі й у перекладах англійською, російською, білоруською та польськими мовами. Автор близько 30 книг та колективних збірників, серед яких гумористичні та публіцистичні збірники, оповідання, художньо-публіцистичні есе, твори для дітей. Має численні публікації в періодичній пресі України, Росії, США, Канади, Австралії, Бразилії, Польщі, Румунії. Як тележурналіст Фідель Сухоніс готує програми соціально-політичного та художнього спрямування. Неодноразово провадив прямі телевізійні ефіри важливого політичного та соціально-економічного значення. Зокрема, передачі виборчої президентської компанії 2004 та 2010 р.р. та парламентських перегонів попередніх років. Участь у яких брали В. Ющенко, В. Янукович, Л. Кравчук, А. Яценюк, Б. Тарасюк, Ю. Костенко, А. Кінах, Л. Танюк, Н. Вітренко, П. Симоненко, В. Гриценко , В. Чорновіл, Л. Лук'яненко та інші.

Творчий доробок Книжки: «Три колонки редактора»; «Витоки»; «Українська Америка зблизька»; «Втеча у небі»; «Альтернативна дружина з планети Зю»; «Україна за Атлантикою»; «Лелека вертає додому»; «Україна починається»; «Америка у вишиванці»; «Портрети з рідного кореня»; Збірник «Помаранчеві оповідання»; «Ріо де Україна»; «І знову я в Америці»

Автор численних колективних збірників та статей в періодичних виданнях. Також упорядкував: книгу спогадів про Івана Багряного «Січеславці про Багряного», поему Василя Барки «Кавказ», дві книги-реквієм про голодомор «Не підлягає забуттю» та «Про голодомор вустами молодих».

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.