Тату, я так тебе чекаю!

Ми зустрілись з чарівними дівчатами – дружиною командира дніпропетровського мотострілецького («журналістського») взводу Віктора Ожогіна, Олександрою та донею Каріною, у рамках зйомок для соціального ролика про українські родини, яких торкнулась війна. Попри непросту тему, Олександра посміхалась. Ця красива молода жінка, на долю якої випало так багато випробувань, демонструє силу духу та чоловічу мужність. Її чоловік пішов захищати Україну. Вона підтримала. Їхнє весілля сталося напередодні його від’їзду в зону АТО, а руку і серце він запропонував їй по телефону перед усім своїм взводом. Романтика і війна. Олександра розповідає, що добре розуміє Віктора і підтримує. Хоча, звичайно, буває важко. Сльози зблиснули в її очах, коли вона говорила про те, як, зазвичай, у неділю вони дивляться спортивні програми. Але справжні і щирі родини все це тільки зміцнює, впевнена вона.
Маленька Каріна дуже чекає на тата. Згадує про нього, питає, коли повернеться. Нам розповідала, що тато їй купить щось смачне – можливо, булочку? І з осяйною посмішкою говорила у мікрофон «Я люблю тата!».

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.