Ігнатьєва Світлана

Світлана Ігнатьєва  - кандидат філологічних наук, доцент, професор, координатор роботи Центру культури української мови ім. Олеся Гончара, де завжди проходять цікаві культурно-літературні імпрези з життя «Бористену». Світлана Євгенівна постійний автор цікавих історично-культурних, наукових статей та дописів

Андрющенко Наталія

Народилася 18 вересня 1984 року в місті Дніпропетровськ. У 2006 році закінчила факультет систем та засобів масової комунікації (спеціальність «журналістика») Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара. З 2006 – член Національної спілки журналістів України, з 2008 – член Національної спілки театральних діячів України.

Лауреат  IV фестивалю екранних мистецтв «Дніпро-Cinema» та XX фестивалю-конкурсу на вищу театральну премію Придніпров’я «Січеславна» - «За пропаганду театрального мистецтва».

Барановська Оксана

Народилася 18 лютого 1985 року у м. Дніпропетровську. Вчилася у гімназії №28, вчилася грати на музичному (струнний  народний інструмент –домра). У 2000 році вступила до Дніпропетровського педагогічного училища (вчитель молодших класів та малювання). У 2009 закінчила Дніпропетровський національний університет ім. О.Гончара, факультет української й іноземної філології та мистецтва за спеціальністю – «Філолог», «Вчитель української мови та літератури». Почала друкуватися у журналі «Бористен» у 2010 році. Пише вірші українською та російською мовами. Вміє співати (голос – ліричне сопрано). Захоплення малювання, вишивка хрестиком, музика, фотографія, співати.

Бурлаков Сергій Романович

Народився 21 червня 1938 р. в с. Білогорівка Лисичанського (тепер Попаснянського) району Луганської області. Закінчив філологічний факультет Дніпропетровського державного університету, тут же викладав українську літературу та теорію літератури, очолював роботу студентської літстудії ім. В.Булаєнка. Нагороджений орденом "Знак Пошани", медаллю "За вірну службу місту" (1998), Грамотою НСПУ "За визначні досягнення в літературі, за діяльність у відродженні духовності рідного народу", Почесною грамотою Президії ВР УРСР, Почесною відзнакою Міністра культури та мистецтв України "За досягнення в розвитку культури і мистецтв" (2003). Лауреат VI Міжнародного фестивалю "Світ книги-2004" в номінації книга року – "Діамантова строфа" (Харків, 2004), літературної премії ім.О.Гончара (журналу "Бористен") (Дніпропетровськ, 2009).Член Національної Спілки письменників України (з 1969 року).

Пише українською мовою.Має переклади з білоруської та російської мов. Твори перекладались російською, білоруською, вірменською, естонською, чеською, польською та башкирською мовами.Вірші були надруковані в журналах "Прапор", "Вітчизна", "Дніпро", "Жовтень", "Радуга", "Молодая гвардия", "Україна", "Донбас", "Київ", "Прапор юності", "Березіль", "Саксагань", "Кур’єр Кривбасу", "Бористен" та ін.

Співавтор альманахів і збірників, книг, аудіокниги 

Дарина Сухоніс


Народилась 17 жовтня 1988 року у місті Дніпропетровську, закінчила Дніпропетровський Національний університет ім. О.Гончара факультет систем і засобів масових комунікацій, спеціальність «журналістика». У 2005 році вийшла книга «Світ моїх мрій» - оповідання, есе, нариси. З 2006 року член Національної спілки журналістів України. З 2006 року автор постійної рубрики в журналі «Бористен».

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.