20 вересня - Четвертей щорічний творчий огляд – конкурс молодих авторів родини Івана та Марусі Гнип на сторінках щомісячника «Бористен»

                                                                                                                                                                     Головне завдання творчого  огляду – конкурсу молодих авторів родини Івани та Марусі Гнип  полягає в пошуку талановитих, обдарованих та патріотичних юнаків і дівчат ( вік до 25 років) , котрі захоплюються або професійно працюють в царині театру , літератури, журналістики, образотворчого мистецтва та музики.

Головними критеріями для визначення переможців творчого огляду –конкурсу молодих авторів родини Івана та Марусі Гнип є не лише високий професійний та художній рівень мистецьких робіт, художніх і журналістських творів, а також  їх наповненість національним та патріотичним  змістом, спрямованість на пропаганду української культури і самобутності. Цього року як і у попередні лауреати та дипломанти були визначені у чотирьох номінаціях : «Театр», «Образотворче  мистецтво» , «Вокальне і танцювальне  мистецтво » та «Література».

В номінації «Театр» ( голова однойменної секції журі конкурсу Народна артистка  України Лідія Кушкова)  лауреатом визнано Максима Подорожнього        за  майстерне виконання  ролі  Карпа  у виставі   «Кайдашева   сім’я»  на сцені  дніпропетровського музично-драматичного театру імені Т. Шевченко.  Дипломантом оголошено Яну  Григоришин   за  майстерне виконання  ролі  Мелашки   у виставі   «Кайдашева   сім’я»  на сцені  дніпропетровського музично-драматичного театру імені Т. Шевченко.

В номінації «Образотворче мистецтво»  ( голова однойменної секції  журі конкурсу  член Національної спілки художників України Олена Наконечна – Годенко )    лауреатом стала

Ірина Макогон за  художнє втілення образу козака Мамая. Дипломантом в цій номінації визнано Катерину  Чадаєву за натхненні роботи петриківського розпису , створені протягом останніх років. 

В номінації ««Вокальне і танцювальне  мистецтво »  ( голова  однойменної секції  журі конкурсу Заслужений діяч естрадного мистецтва України  Влодзімеж  Забара)     лауреатом cтала Глорія Забара     за   самостійну постановку хореографічної композиції «Чорноморочка» на основі українського народного танцю. Дипломантом у цій номінації визнано Іво Чижевич    за   ПОПУЛЯРИЗАЦІЮ УКРАЇНСЬКОЇ СУЧАСНОЇ ЕСТРАДНОЇ ПІСНІ та майстерне виконання твору «Два кольори».

В номінації «Література» ( голова однойменної секції журні конкурсу, член Національної спілки письменників України Володимир Луценко) звання лауреата присуджено Богдані Борисовій  за  художнє есе «Небо над Дніпром – хто я без тебе?» , вміщеному в квітневому номері журналу «Бористен» за 2012 рік. Дипломантом у цій номінації стала Анфіса Букрєєва    за вірші спрямовані на  формуванню національної свідомості серед вітчизняної юні.

Святкове віншування переможців цьогорічного огляду – конкурсу творчої молоді Івана та Марусі Гнип на сторінках журналу «Бористен» відбудеться 20-го вересня  2012 року ,четвер,  о 13-00 в  актовій залі  Дніпропетровського училища культури  за адресою пр. К. Маркса, 47. Урочиста імпреза відбудеться за підтримки Дніпропетровської обласної організації  «Асоціації діячів естрадного мистецтва України» ( президент  Влодзімеж Забара). Ласкаво просимо!

 

           

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.