Дякуємо шановним читачам!

В Україні війна! Наші постійні читачі знають про основні проекти редакції на поточний час. Найперше це допомога нашим захисникам на передовій , як морально-психологічного характеру так і доставка  на фронт харчів, медикаментів тощо.  А ще  мас-медійна робота  на патріотичній ниві, турбота про  родини воїнів ЗСУ  та дітей-сиріт  тощо.

Вдячні Товариству Української Мови в США та добродію Володимиру Могучому ( Nutle,N.J) за княжу і системну допомогу ЗСУ. А так само родині Світанни Черепахи – Свириденко з штату Конектикут, Павлу Черепасі з цього ж штату, Любову Василів – Базюк з Канади, Стефану Лашину ( Hempstead, N.Y.) , Лідії Таращук з штату Мічіган, отцю Івану Фатенко і дружині Анастасії (Lakewood, N.J.), Тамарі Сливинській (Warren,MI.,). Всі ці добродії склали пожертви на нашу перемогу. Так само низький уклін Оксані Мостович ( PonteVedra, FL.,)  та родині Василя і Ольги Карпенко  ( Monroe, MI.,) за добровільні датки на пресовий фонд та потреби сиріт.

Отож, як завжди будемо вдячні за Ваші пожертви  на перемогу України у війні з московськими нелюдами. Ми щиро вдячні Вам за цікавість історичною Батьківщиною. Правдиво бажаємо Вам усіляких гараздів та гарного самопочуття!

 

Влас.інформ.

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.