Фонд СІЧ створений для підтримки України

Наш фонд об’єднує небайдужих, які прагнуть зберегти багатовікову історію та культуру українського народу. Ми прагнемо робити все можливе, щоб підтримати наших громадян у ці складні для України і всього світу часи.
 
Сьогодні майже весь світ об’єднався навколо України. Ми безмежно вдячні всім, хто підтримує наш народ. Але треба ще багато чого зробити. Нажаль, наша країна переповнена людьми, яким потрібна допомога. У XXI сторіччі люди, у нашій демократичній державі потребують такі базові речі: як їжа, ліки, засоби гігієни і дах над головою.
Кожний учасник нашого фонду займає активну життєву позицію і намагається з усіх наявних сил допомагати країні. Але наші ресурси обмежені. Особливо зараз, коли зруйновано соціальні і економічні засади нашої держави. Тому, ми просимо про допомогу.
 
Допоможіть Україні, її громадянам, домашнім улюбленцям, які є справжніми членами сім’ї і зараз потерпають разом з нами.
Оберіть для себе той формат допомоги і адресата, якого підкаже ваше серце. Ми, зі свого боку, зробимо все можливе, щоб ваша допомога була доставлена за адресою, та надамо повний звіт.
????Деталі - https://sich.fund/

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.