Long live America!

Сполучені Штати Америки для українців - найважливіша країна у світі. Вона реально і, хочеться вірити, ефективно протидіє тому, аби на нашу землю не прийшла велика біда. Чи можна назвати це альтруїзмом? Мабуть, ні. Просто американці вже не один десяток років сповідують моральні цінності, головним пріоритетом яких є права будь-якої людини на планеті Земля. Принаймні, декларують це. І дозволити варварам 21-го сторіччя розтоптати ці засадничі принципи не хочуть і не можуть.
Хочеться вірити, що це найголовніше у безкінечній зливі всякого роду заяв і декларацій в сьогоднішній розігрітій міжнародній політиці. Холуї агресора лякають нас зовнішнім керуванням, себто, американським.
 
Нами вже керували триста років з іншого боку. Щастя з того ми не мали і не можемо мати. А коли мене застрашують американськими впливами, то на згадку приходить Південна Корея чи знову ж таки колишня Західна Німеччина. Життя простої людини в них дуже різнилося від того, що є у Північній Кореї чи на Кубі. Як то мовиться, без коментарів.
Але , на жаль, прості й очевидні речі можуть бути складними для природних ідіотів чи тих, хто в таких обладунках заробляє собі на шмат ковбаси. Маємо надію й на те, що серед українців, здорових фізично і морально людей, все ж таки більше. А тому сил і процвітання країні , де найперша цінність- права і свободи простої людини! Long live America!
 
Редактор журналу "Бористен"  Фідель Сухоніс

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.