Почесне Консульство Бразилії у м. Дніпро Привітання

Цього року ми святкуємо 130 років з першої української еміграції до Бразилії, а також 30 років незалежності України! Крім того ми хочемо відзначити ще одне важливе свято - це 30 років українському науково-популярному щомісячнику Бористен - Borysten , який є ровесником України! Можна сказати, що саме завдяки Бористену та шеф-редактору часопису Фіделю Сухоносу українською діаспорою у Бразилії було рекомендовано уряду країни створити у Дніпрі Почесне консульство Бразилії! Дякуємо сучаснику Бористен за єднання всіх українців по світу, адже у 133 країнах у світі присутні осередки українства і тільки з 1991 року їм відкрилась Україна і завдяки публікаціями та творчості Бористену громадяни можуть тримати зв'язок з Батьківщиною!
Щиро вітаємо шеф-редактора Фіделя Сухоноса з 30-річчям науково-популярного щомісячника Бористен!!! Бажаємо творчого натхнення, доброзичливої аудиторії та свідомих читачів!!! Процвітання та розвитку!

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.