Лауреатів визначено!

Відзнакою ім. Івана Багряного вшановуються з нагоди ювілейних дат, визначних подій, за вагомі досягнення в галузях науки, освіти, культури, активну державотворчу та громадську діяльність громадяни України і представники української діяспори, окремі колективи, установи, релігійні громади та інші юридичні особи. 

Співзасновниками відзнаки стали Фундація ім. Івана Багряного (США) та Всеукраїнський щомісячник „Бористен“. За рішенням журі в 2020 році володарями Відзнаки імені Івана Багряного визнані:


--Микола Цоколенко ( м. Дніпро, Україна) – за багаторічну і плідну роботу з патріотичного виховання української молоді.

--Володимир Семестяга ( м. Луганськ , Україна) – за мужність та героїзм виявлений під час окупації російськими загарбниками Донбасу.


--Андрій Ніколайчук (м. Дніпро, Україна) - за оборону України під час російської агресії на Донбасі, пропаганду патріотичних цінностей та волонтерську діяльність.


--Микола Кульчинський (м. Полтава, Україна) – за плідну діяльність на посаді голови Полтавського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта».

-- Іван Буртик ( Ню-Джерзі, США) – за вагомий внесок у становленні Українського Вільного Університету в Мюнхені ( Німеччина).


--Любов Василів – Базюк (м. Торонто, Канада) – за високохудожні книги з української тематики останніх років.


--Василь Слапчук ( м. Луцьк, Україна) – за книгу «Роман & Роман» та визначний внесок в українську літературу.


--Марія Дружко (м. Кам’янське , Україна) – за організацію та розвиток патріотичного культурологічного проекту ViVArt

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.