КОНТАКТИ
Поштова адреса:
аб.скринька №791
49008 м. Дніпро
Україна
Телефони:
+38 (050) 340- 28- 27 (Вотсап, Вайбер)
e-mail: fidelsukhonis@gmail.com
skype: delik61
За роки свого існування журнал став трибуною наукових і творчих сил не лише країни, а й світової української діаспори. “Бористен” надходить у 33 держави світу. У 2002 році щомісячник став переможцем у конкурсі “Світоч Придніпров’я” в номінації “Кращий журнал регіону”. А у 2003 році журнал став дипломантом Всеукраїнського конкурсу Національної Спілки журналістів України “Українська мова – мова єднання”. Силами редакції часопису “Бористен” проводяться різноманітні літературно-мистецькі імпрези. Журнал заснував конкурс імені Олеся Гончара та Відзнаку Івана Багряного.
З 1992 року виходять книги у серії “Бібліотека журналу “Бористен”. За цей час побачило світ близько ста книг та колективних збірників української тематики у різноманітних жанрах.
Редакція щомісячника провадить значну гуманітарну діяльність. Так довголітня дружба єднає журналістів „Бористену” з вихованцями Дніпропетровського обласного дитячого будинку для дітей з вродженими та придбаними фізичними вадами. З початком російської агресії в Криму та на Донбасі редакція стала осередком волонтерського руху.
З вересня 2002 року виходить релігійний додаток до журналу “Бористен” бюлетень “Наша Церква”. Бюлетень відіграє важливу роль в регіоні та Україні по наверненню населення до духовних витоків нації та релігійності.
Засновником і незмінним редактором журналу „Бористен” є письменник, тележурналіст Фідель Сухоніс. Серед членів редакційної колегії видання такі знані в Наддніпрянщині і Україні вчені, письменники та громадські діячі.
- Деталі
-
Опубліковано: Субота, 08 лютого 2020, 19:36
- Педагогічний колектив СШ№ 46 ( м. Дніпро, Україна) – за системну роботу з патріотичного та національного виховання учнівської молоді, волонтерську діяльність протягом російсько-української війни на Донбасі.
- Галина Булавка ( м. Дніпро, Україна ) – за державотворчу діяльність на різноманітних відповідальних посадах в період становлення незалежної України.
- Архієпископ Методій ( м. Суми, Україна) – за жертовну і важку працю з утвердження національної української Церкви.
- Аскольд Лозинський ( м. Ню-Йорк, США) - за плідну роботу в багатьох українсько-американських та світових українських організацій, а також професійних асоціацій США, активну діяльність з об'єднання світової української спільноти за кордоном.
- отець Віктор Полярний ( штат Іллінойс, США) – за особливі заслуги у збереженні української духовності на теренах США, розбудову ПЦУ в діаспорі.
-
- Наталя Брандафі ( штат Ню-Джерзі , США) – за системну професійну і громадську діяльність спрямовану на залучення « четвертої хвилі» української еміграції в національному житті західної діаспори.
- Богдан і Віра Боднарук ( штат Флорида, США) - за багаторічну культурологічну, видавничу та літературну діяльність з популяризації української культури за кордоном.