Відзнака імені Івана Багряного - 2019

 

Традиційно щороку лауреати отримують дипломи та сувенірні тарілки з петриківським розписом

Із метою популяризації ідей, творчості та життєвої державницької настанови визначного українця Фундація Івана Багряного (США) та Всеукраїнський щомісячник «Бористен» (представництво Фундації Багряного на Січеславщині) заснували Відзнаку імені Івана Багряного. «Щороку лауреатами стають люди, чиї досягнення стали помітними і особливими в різних сферах діяльності: письменники, громадські діячі чи просто жителі міста, які роблять свій особистий вклад в розбудову українського суспільства» - зазначив редактор журналу «Бористен» і один з організаторів конкурсу Фідель Сухоніс. За рішенням журі в 2019 році володарями Відзнаки імені Івана Багряного визанні:

- Інга Лазебна, співачка, режисер-постановник культурно-мистецьких масових заходів ( м. Дніпро, Україна) - за вагомий внесок у розвиток духовності та мистецтва України. Зокрема, за літературно-режисерську інсценізацію Міжнародної мега-імпрези SirkoMegaFest «Парость звитяги отамана Сірка - на крилах Незалежності» та молодіжної рок-толоки «OtamanRockFest».

Дмитро Олександрович Кошка викладач Дніпровської політехніки , молодший лейтенант ( м. Дніпро. Україна) - за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни.

- Віталій Копильцов, голова Микільської сільської ради ( село Микільське-на-Дніпрі, Дніпропетровська область) – за проведення державотворчої, патріотичної діяльності на посаді сільського голови.

- Віктор Рудь, правник ( Ню-Джерзі, США) – за плідну просвітницьку та публіцистичну діяльність в американському суспільстві щодо донесення правди про злочини комуністичної та путінської Росії проти українського народу.

- отець Олексій Лімонченко , священик – емерит УПЦ в США ( Каліфорнія, США) – за багаторічну подвижницьку працю із збереження української духовності на чужині, активну участь в якості жертводавця у боротьбі з російською агресією на Донбасі.

- доктор Євгенія Пастернак ( посмертно), екзекутивний директор пансіонів ім. Івана Франка ( Торонто, Канада) – за розбудову пансіонів для старших людей на високу фаховому рівні та наповнення їх щоденної діяльності національним змістом в країні кленового листя.

 

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.