У КАЛАМУТНІЙ ВОДІ РИБКА ЛІПШЕ ХАПАЄТЬСЯ НА ГАЧОК.

Вибори в Україні пройшли спокійно і безперешкодно, елкторат обрав великою більшосю голосів Партії  ˮСлуга народуˮ В. Зеленського. Невтрачаючи часу, новообраний Презедент, вже у першому слові розпустив  Верховну Раду та призначив день виборів до Верховної Ради, що було шоком для всіх і членів Ради.

         Неменше було цікаво й Центру Голосу Патріотичних Українців, як комімк (сміхотвор) немаючи найменшого досвіду в політичному житті країни, осягнув довіру 73% народу? Оказується, що мовчанка є сильніша голосу слова, якщо ідеться для цілі осягнення наміченої мети, що стверджують наслідки вчинків. Перше,  публична заява спонзора і дородника Зеленського,  Кломойського, який радить проголосити дефольт країни, що буде найкращою розв'язкою складної існуючої ситуції. Іншими словами , піднести руки, бо ми уже не в всилі. Більше промовистим є другий доказ, два дні по призначенню  Зеленським поновно Кучми на переговори у Мінську, Кучма зявив, що треба перестати відповідати  зброєю на ворожі атаки а   радше мовчанкою, яка може зупинити їх. Тобто, за релігійною наукою, ˮколи тебе ударить в  одно леце, настав другеˮ. А може краще віддати ворогові так сильно, щоб він немав сили ані охоти білше стріляти та убивати не винних людей. Також без жодних досліджень, Зеленський звільнив 15 голів Обласних державних Адміністрацій. Також обіцяє зняти недоторканість з членів Верхової ради та наложити великі покарання за корупцію

         Коротше, вперта мовчанка політичних мужів тривожить, чому й що скривається у їхніх плянах. А міжчасі, Президент без найменших пояснень, звільняє небажаних йому членів Верхоної Ради та інших областях і наставляє своїх друзів навіть з групи 95. Цікаве і те, що він подав пропозицію закону до Верхоної Ради, про імпічмент Президента без  пояснення чому? Щоб тільки був закон, на випадок потреби? А така потреба може бути!

         Багато існує ще питань, а відподі на них, дасть тільки майбутність. Одне є і  позитивне явище, що п'ять прохіних Партій членів Верховної Ради, зрозуміли цю політичну гру і наскоро формують сильні коаліції, щоб на випадок потреби, було досить  голосів спротиву.

         У кінцевому заключенню сміло можна сказати, що сучасна КАЛАМУТНА і незрозуміла політика, так виглядає, як темно-захмарене небо перед бурею, щось готується, бо все приспішено міняється а знаємо, що ˮпосеред річки коней не міняєтьсяˮ (та ще на ослів).Але вірмо в одну правду, що після кожної темряви, виходить сонце і потепління.

Іван Буртик

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.