Беріть гречку, але не беріть гріх на душу…

Цьогорічні президентські вибори надзвичайно напружені.  Проросійські сили, прагнучі залишитися побіля корита, не гребують  нічим, аби втримати писки поближче до державницького пійла. А ті, хто злизує навіть бризки з   пропутінських кнурячих ший шаленіють ще більше.

І все це політичне сміття не буде гребувати нічим: ані порушенням закону, ані відвертим популізмом і брехнею, а так само відкритим підкупом виборців. Будуть шукати різні шляхи передачі сумнозвісної «гречки» , так званому, електорату . Зокрема, деякі найбільш грошовиті  кандидати почали трансформувати її в матеріальну допомогу нужденним. А ті хто понакрадав  поки-що менше і  у кого фантазії малувато таки продовжують з допомогою крупи скуповувати голоси виборців.

Дорогі краяни! Ми не будемо тут згадувати наскільки то принизливо і гидко для порядної людини брати  такі подачки фактично від злодіїв. Адже у чесних кандидатів просто не має коштів на такий масовий підкуп виборців. Позаяк  з іншого боку ми можемо сміливо вважати що та пріснопам’ятна вже  за багато виборів «гречка» по суті вкрадено у кожного з нас - громадян України. І якщо в тій чи іншій родині таки справді матеріально сутужно, то взяти своє не так вже й зле. А тому коли вже й примушують обставини забрати  до хати «політичний хабар» , то зробіть це. Однак, коли будете наодинці з виборчим бюлетенем біля урни проголосуйте як велить совість і здоровий глузд. Бо  авантюристи від політики ніколи не будуть прагнути зробити наше життя кращим. Їм простіше і легше підкупити виборців гречкою, аніж постаратися докласти зусиль на благо народу.

Особливо закликаємо бути обачними старших людей. Земне  життя, на жаль, швидкоплинне. Кожному з нас Господь відміряє своє. Та після нас залишаються діти й онуки. Не дамо зробити їх бранцями гречки на подальші роки, не дамо Україні й далі бути бідною і нужденною. Дорогі брати і сестри! Якщо вже й будете брати гречку, то беріть – це фактично Ваше. Але не беріть гріх на душу голосуйте як велить совість і здоровий глузд. Слава Україні! Слава кожному з Вас!

 Іван Буртик

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.