Лауреати щорічного конкурсу імені Олеся Гончара журналу «Бористен» у 2018 році

Переможцями традиційного щорічного конкурсу імені Олеся Гончара журналу «Бористен» у 2018 році визнані:

Микола Цоколеннко ( м. Дніпро) – за плідну багаторічну працю з  патріотичного виховання студентської молоді, вагомий внесок у вітчизняну освіту.

Любов Василів – Базюк (м. Торонто, Канада) – за системну багаторічну роботу з популяризації та поширенню української літератури в західному світі.

Лідія Гулак – Рубан ( Ню-Джерзі, США) – за участь в дисидентському рухову в часи СРСР  спрямованому на утвердження   української України та з нагоди сімдесятирічного ювілею.

Іларіон Хейлик ( посмертно, Ню-Джерзі, США) – за багаторічну репрезентацію щомісячника «Бористен»  в США  і Канаді.

Сергій і Тетяна Дзюба   (м. Чернігів ) — за багаторічну культурологічну, видавничу та літературну діяльність з популяризації  української культури за кордоном.

Олександр Панченко  (м. Лохвиця, Полтавська область) – за  вагомий внесок у справу відродження Української Церкви, утвердження Української Державності  та плідну працю в обороні прав і свобод українського народу.

Юрій Фанигін (м. Дніпро) – керівник робочої групи із створення «Музею АТО». Постійно діючої експозиції Дніпровського державного історичного  музею імені Д. Яворницького.

Волонтерська група ДНУ імені Олеся Гончара у складі:  Марія Бутиріна, Оксана Гудошник, Наталя Полішко, Лілія Темченко, Наталя Рекуненко , Оксана Коновець, Лариса Шейдаєва та Оксана Чугунова ( м.  Дніпро) – за системну матеріальну і моральну підтримку ЗСУ  та добровольчих батальйонів  в обороні України на Донбасі.

 

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.