КОНТАКТИ
Поштова адреса:
аб.скринька №791
49008 м. Дніпро
Україна
Телефони:
+38 (050) 340- 28- 27 (Вотсап, Вайбер)
e-mail: fidelsukhonis@gmail.com
skype: delik61
За роки свого існування журнал став трибуною наукових і творчих сил не лише країни, а й світової української діаспори. “Бористен” надходить у 33 держави світу. У 2002 році щомісячник став переможцем у конкурсі “Світоч Придніпров’я” в номінації “Кращий журнал регіону”. А у 2003 році журнал став дипломантом Всеукраїнського конкурсу Національної Спілки журналістів України “Українська мова – мова єднання”. Силами редакції часопису “Бористен” проводяться різноманітні літературно-мистецькі імпрези. Журнал заснував конкурс імені Олеся Гончара та Відзнаку Івана Багряного.
З 1992 року виходять книги у серії “Бібліотека журналу “Бористен”. За цей час побачило світ близько ста книг та колективних збірників української тематики у різноманітних жанрах.
Редакція щомісячника провадить значну гуманітарну діяльність. Так довголітня дружба єднає журналістів „Бористену” з вихованцями Дніпропетровського обласного дитячого будинку для дітей з вродженими та придбаними фізичними вадами. З початком російської агресії в Криму та на Донбасі редакція стала осередком волонтерського руху.
З вересня 2002 року виходить релігійний додаток до журналу “Бористен” бюлетень “Наша Церква”. Бюлетень відіграє важливу роль в регіоні та Україні по наверненню населення до духовних витоків нації та релігійності.
Засновником і незмінним редактором журналу „Бористен” є письменник, тележурналіст Фідель Сухоніс. Серед членів редакційної колегії видання такі знані в Наддніпрянщині і Україні вчені, письменники та громадські діячі.
- Деталі
-
Опубліковано: Середа, 23 січня 2019, 06:04
"Русскій мір" має багато гидотних традицій. Одна з них гнути спину перед тим, хто в силі й забувати , а то й ганьбити тих, хто вже не грає першу скрипку. Сьогодні Святійшому ФІларету 90 років. Мільйони українців по усіх світах мають подумки побажати цій величній людині всього найкращого. Якщо і є у сучасній нашій історії приклади самозречення заради високої ідеї, то це Патріарх Філарет! Мені випадала приємна нагода не раз зустрічатися з цим велетом думки і духу. І не раз чув від нього:
- Людина грішна..
Так , безперечно , особливо коли ця людина має великі статки і владу. Не без гріха і Патріарх ФІлерат. Мені не забулося як під час проведення горбачовського референдума про збереження СРСР тодішній Митрополит
Київський і всієї України Філарет закликав з екрану телевізора "сохранить нашу Родіну Савєтський Саюз." Та чи вправі ми судити його нині за це, більшість в Україні сущих колишніх комсомольців та членів КПРС. Звичайно, ні!
Бо сьогодні Патріарх ФІларет це совість і гордість нашого народу. А ще не багато людей за життя бачать плоди своїх великих старань. Патріарх Філарет зміг побачити. Незалежна Українська Церква утвердженню якої він доклав стільки сил - реальність! Многіє літа, наш Патріарх! Велич Вашу визнають не лише віруючі українці, а й агностики та атеїсти. Аксіос!
ФОТО під час одного з перших візитів редактора "Бористену" до Патріарха
Фідель Сухоніс редактор журналу "Бористен"