Про доброго друга "Бористену"

У лютому у місті Норт-Порт (Флорида, США) пішов з життя один із активних діячів української діаспори США, благодійник та громадський діяч Іларіон Хейлик. Його єднала давня дружба з журналом "Бористен" і теплі стосунки з редактором щомісячника Фіделем Сухоносом. Нещодавно він відвідав могилу доброго друга "Бористену".....

 

"Сьогодні був вкрай насиченим емоційно день. У пантеоні української пам'яті та історії меморіальному комплексі в місті Бавнд-Брук відвідали могилу незабутнього Іларіона Хейлика.

 

І хоч бував тут не вперше, однак, відтепер є і для мене особливо значуще поховання. Очевидно, попрацював над майбутнім відеосюжетом про згадану українську історичну пам'ятку на землі Вашингтону. А ще так вийшло що сьогодні у пані Раїси Хейлик уродини. Отож, сумне і відрадне переплилися. Вечеря в ресторані з такої оказії вже була багата на жарти і посмішки..."

Фідель Сухоніс, редактор журналу "Бористен"

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.