У Дніпрі запалювали зірки

Сьогодні у Дніпрі відбувся міжнародний фестиваль-конкурс "JUM-TA FEST". Як розповіла організатор конкурсу, співачка і продюсер Таміла Гваджаіа, мета конкурсу - пошук талановитої молоді з різних міст України. В цьому році в конкурсі взяли участь більше, ніж сорок учасників з різних куточків країни.

Переможцями та власниками Гран-Прі стали: в номінації вокал-Бугайова Анастасія, (місто Дніпро) Латишева Валерія, (місто Дніпро). У номінації інструментальний жанр-Винюков Владислав-саксофон (місто Київ), Никифоренко Данило-скрипка (місто Дніпро), в номінації хореографія - зразковий аматорський колектив танцю "Гармонія" (смт. Решитилівка).

За словами організаторів, фестиваль пройшов яскраво і динамічно. «Цей конкурс відриє для юних виконавців двері в світ великого вокалу. Це важливий етап на дуже складному шляху, адже якщо ви вирішили серйозно пов'язати своє життя з музикою, потрібно наполегливо працювати і розвиватися кожен день», - впевнена Таміла Гваджаіа.

Судили талановитих учасників експерти в галузі педагогіки і вокалу. Таміла Гваджаіа - заслужений діяч культури і мистецтв Грузії, засновник міжнародних конкурсів "JUM-ТA FEST", "TAMILA GOLDEN FEST", директор туристичного агенства "TAMILA`S GOLDEN TOUR". Бежан Гваджаіа - директор міжнародного фестивалю-конкурсу "JUM-TA FEST", віце президент Всеукраїнської асоціації грузинських громад з культури, голова ДОЦГК "Сакартвело", член-кореспондент Української академії наук.  Рузана Степанян - викладач кафедри естрадного вокалу Дніпропетровської Академії музики ім. Глінки.  Антон Чернета - артист-вокаліст, провідний-конферансьє, директор - Дніпропетровського будинку органної та камерної музики. Олександра Родіменко - педагог вищої категорії ДДМШ №16, переможниця численних конкурсів - фестивалів, володарка Гран - Прі конкурсу MUSIC LAND.

Завершився конкурс святковим концертом, фотосесією з тематичним тортом, який став сюрпризом для учасників.

Мирослава Борхес

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.