Колонка редактора. Думки вголос
- Деталі
- Опубліковано: Вівторок, 24 квітня 2018, 11:26
Достеменно ніхто не знає що буде далі у Вірменії. Дасть Бог, трошки легше стане для України. Бо ж тепер кремлівські фашисти повинні більше відволікатися на «недружню» Вірменію. Хоч з їх досвідом замість набридлого вірменам васала Москви Сержа можна з успіхом підшукати іншого поки-що не знаного і не заплямованого для прихильників волі та демократії. А ще точно переконаний що дива не буде. Не стане враз Вірменія як Швейцарія чи Канада. Така вже гірка доля країн і народів, котрі довші часи відчували «братські обійми» сучасних північних варварів. А тому людям які ризикували життям на майданах і вулицях Єревана та інших міст слід бути готовими до смороду російської пропаганди. «Вірмени нічому не навчилися з досвіду України . Американський держдеп технології Майдану у Вірменії. Шлях до нестатків і війни обирають «майдануті» вірмени» - подібні заголовки не забаряться у російських мас-медіа та їх сателітних виданнях.
Але як там не було на сьогодні у Вірменії перемогла Справедливість! Чи вдасться її захистити поборникам добра і правди? Відповідь на це запитання справді залишається відкритим. Однак, іншого шляху не може бути. Сторіччями людство намагалося йти до суспільного ладу, де б закон і добробут був для більшості , а не для вибраних. Поки-що нічого кращого від демократії серед людської спільноти не винайдено.
А коли наслідувати логіку «путіністів», то й по сьогодні б у світі панував рабовласницький устрій. Не знаю чи зберегла історія такі свідчення та позаяк дуже ймовірно, що, можливо, і дві тисячі років тому римські громадяни закликали рабів до «стабільності» та жахали у разі непокори війною з варварами. Сучасні «імперці» принципово нічого нового не винайшли….
Фідель Сухоніс, редактор журналу "Бористен"