Кава, танці та кіно зігріли осінній Дніпропетровськ

Для журналу «Бористен» країна карнавалів та футболу давно стала другом. Багато наших авторів та читачів живе в цій країні. І перше наше відрядження у 2010 році стало основою для написання книги Фіделя Сухоніса «Ріо де Україна».

 

 В українських культурних центрах в Ріо де Жанейро та в Курітібі ми зустрічались з українцями, які не були на Батьківщині більше 20 років. І коли вони дізнались, що у місто приїхали журналісти та редактор українського журналу, то одразу запросили нас на зібрання. Ці люди не забули рідну мову, а чуючи нашу розповідь про Україну, багато хто заплакав, адже рідна країна залишається в серці назавжди. Тому такі культурно-кінематографічні фестивалі – це місток між діаспорою та материковою Україною, розбудова потенціалу нашої держави у контексті відносин «Європа-Світ». 

Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилії в Україні Антоніо Фернандо Круз-де-Мело відкрив і привітав організаторів та учасників Фестивалю, зазначивши, що культура – це основа єднання двох країн. Розпочав свій виступ  пан Посол з хвилини мовчання в пам’ять про загиблих українських солдат на Сході нашої держави.

Дарина Сухоніс -  Бутко розповідає про українсько-бразильську співпрацю в контексті журналу «Бористен»

 

Цікаві майстер-класи перенесли спекотну Бразилію в прохолодний Дніпропетровськ

Інструктор Студії реконструкції тіла Хаду Ігор Джебян, журналіст (журнал «Бористен») Дарина Сухоніс- Бутко, Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилії в Україні Антоніо Фернандо Круз-де-Мело, почесний консул Бразилії в Дніпропетровську, засновник Фестивалю Олег Василенко

Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилії в Україні Антоніо Фернандо Круз-де-Мело та креативна молодь Tandem Events [by CPG] (Микола Сиденко, Андрій Юраго (Кислий), Ліка Целікова, Михайло Корчагін)

В очікуванні фільму

Підготувала Мирослава Борхес

Фото Tandem Events

 

 

 

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.