Нагородження лауреатів конкурсу ім.О.Гончара в НГУ

Переможцями конкурсу стали: номінація «Проза» - Іван Данилюк ( селище Васильківка Дніпропетровської області) за оповідання «Яблуко з рай-дерева», вміщене у лютневому номері журналу, номінація « Поезія» - Володимир Лендич (м. Дніпропетровськ) за добірку «Поетичний розмай» надруковану в травневому номері журналу. номінація «Публіцистика» - Микола Воротиленко ( Едмонтон, Канада) за історично-публіцистичну книгу «Голодомор в Україні мовою фактів, або як сучасна офіційна Московська статистика підтверджує факт Голодомору в Україні у 1933р», котра побачила світ у видавництві журналу «Бористен», номінація « Краща науково-популярна розвідка» - Світлана Ігнатьєва (м. Дніпропетровськ) за публікації ( протягом року) присвячені проблемам впровадження української мови в учбовий процес вищої школи та її поширенню серед студентської молоді.

На фото: виступ Миколи Воротиленко

На фото: нагородження Володимира Лендича

 

На фото: Іван Данилюк

На фото: Світлана Ігнатьєва

На фото: редактор журналу "Бористен" Фідель Сухоніс

 

Серед гостей був також відомий дніпропетровський письменник Володимир Луценко, директор центру ім. О. Гончара Ірина Цуп’як, редактор журналу «Бористен» Фідель Сухоніс.

Імпреза пройшла у теплій, дружній атмосфері. Лауреати прочитали свої вірші, Микола Воротиленко розповів про побут та життя українців у Канаді, а також відповів на запитання гостей. Музичним подарунком став виступ «Естет-квартету», який зірвав бурхливі оплески.

На фото: "Естет-квартет"

 

На фото: Володимир Луценко

На фото: директор центру ім. О. Гончара Ірина Цуп’як

На фото: дипломи та пам'ятні сувеніри, виготовлені майстрами гірничого університету

 В Національному гірничому університеті конкурс проходить щорічно, починаючи з 2004 року. Організатори конкурсу закликали студентів університету, а також молодих українських авторів брати участь у конкурсі та популяризувати українські твори

ІАЦ НГУ

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.