ЗАХИСТИ ЗЕЛЕНОГО ДРУГА

Так називається  волонтерський та освітній проект, котрий Дніпропетровське обласне управління лісового та мисливського господарства  провадить за інформаційної  підтримки всеукраїнського щомісячника «Бористен». Мета заходу якнайширше залучення учбової молоді регіону до охорону і збереження лісу .

На фото:  координатор дніпропетровського громадського форпосту Володимир Беляєв разом з школярами готує синичники до вивішування у лісі

 На початку квітня в межах цього проекту було проведено волонтерську акцію в Дніпровсько-Орільському заповіднику, де добровільний десант старшокласників  дніпропетровської  США № 15 ( директор Тетяна Соловйова)  за підтримки  обласного громадського екологічного форпосту ( керівник Володимир Ткачук) , розвісили в лісі  ними ж змайстровані синичники. Охорона і примноження популяції птахів надзвичайно важлива справа в лісах степової зони, де дуже рідко можна зустріти, наприклад, природні утворення для обладнання гніздувань пернатих. Тим більш цінна ініціатива дніпропетровських громадських екологів та їх юних помічників.  Між іншим актив обласного громадського екологічного форпосту не обмежує свою діяльність  лише подібною роботою з молодими природоохоронцями. Увагу дітей звертають  на еколого-лісівничу пропаганду  та захист лісу від пожеж, самовільних порубів, захаращеності сміттям. В пожеже небезпечний період  мобільні групи юних друзів лісів здійснюють патрулювання потенційно небезпечних ділянок лісу.

 

                                   Влас. Інформ. 


На фото:юні друзі  лісу разом зі своїми старшими наставниками; ще один дім для синичок буде в лісі завдяки працелюбним рукам Володимира Ткачука, співробітник Дніпровсько – Орільского заповіднику Дмитро Ганжа, який здійснював наукову підтримку акції  знайшов ще одного з мешканців лісової екосистеми

На фото: синичник виготовлений своїми руками  - справжня втіха для старшокласників дніпропетровської  СШ № 15. 

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.