Презентація спецвипуску «Бористен плюс»

відбудеться презентація спецвипуска журналу «Бористен плюс» . Головна ознака ошатного виданого часопису , котрий побачив світ  як окремий проект знаного в країні та за її межами  щомісячника «Бористен», розповідь про сучасний стан справ в Україні та за кордоном з природним землеробством. 

Під природним  землеробством ми розуміємо усі види землеробства які не виходять за рамки живої природи , а саме органічне землеробство, біодинаміку та інші технології , котрі передбачають мінімальний обробіток ґрунту.  Нині у аграріїв не лише України, а й світу не має просто іншого виходу як повернутися до таких технологій обличчям. На планеті Земля мешкає вже 7 мільярдів людності й з кожним роком прогодувати їх стає все важче. І не лише тому що потрібно все більше виробляти  сільськогосподарської продукції. Людина використовуючи традиційній сучасні методи землеробства в буквальному сенсі нищить грунт, перетворює  його на мертву субстанцію. І лише природне землеробство  здатне зберегти для майбутніх поколінь землян безцінний божий дар – родючу землю.

Модераторами заходу виступають координатор  Всеукраїнської програми «Природне землеробство», фермер Іван Лазаренко та шеф-редактор журналу «Бористен» Фідель Сухоніс. В імпрезі також беруть участь  представники аграрного бізнесу регіону, науковці-аграрії, студентська молодь, журналісти,  активісти  громадських організацій та творчої інтелігенції. Початок презентації о 16 -00. Ласкаво просимо!

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.