Відзнаку ім. І.Багряного - 2018 вручено!

У Дніпровському Національному Університеті імені О. Гончара на історичному факультеті відбулося вручення лауреатам Відзнаки Імені Івана Багряного за 2018 рік. Імпреза пройшла неформально, в дружній, по справжньому теплій обстановці. 

Відзнаку імені Івана Багряного засновано в 2016 році Фундацією Багряного (США) та Всеукраїнським щомісячником «Бористен» (м. Дніпро ). Ця нагорода присуджується за вагомі досягнення в галузях науки, освіти, культури, активну державотворчу та громадську діяльність як громадяни України так і представники української діаспори, окремі колективи, установи, релігійні громади та інші юридичні особи. Цього року Відзнака імені Івана Багряного присуджена наступним лауреатам:

  • Мгер Куюмчан , заступник голови Дніпропетровської обласної ради ( м. Дніпро) - за активну волонтерську діяльність. Підтримку учасників Майдану, забезпечення необхідним обмундируванням, продуктами харчування бійців ЗСУ на Донбасі.

 

  • Олексій Коновал , член Управи Фундації Івана Багряного ( Флорида, США) – за багаторічну подвижницьку працю в розбудові української України. 

 

  • Зоя Бондаренко, доцент кафедри педагогіки и корекційної освіти факультету психології ДНУ ім. Олеся Гончара ( м. Дніпро) – за великий внесок у патріотичне виховання студентської молоді на засадах волонтерства і доброчинності. 

 

  • Леонід Якобчук, доктор теології ( Ню-Джерзі, США) – за системне ведення протягом багатьох років на шпальтах журналу «Бористен» рубрики «Християнська сторінка» , у якій спираючись переважно на біблійні тексти, розглядаються засади суспільного, релігійного та особистого життя. 

 

  • Лев Хмельковський, журналіст, письменник ( Ню-Джерзі, США) – за системне ведення протягом багатьох років на шпальтах журналу «Бористен» рубрики «Християнська сторінка» , у якій спираючись переважно на біблійні тексти, розглядаються засади суспільного, релігійного та особистого життя.

 

  • Галина Євсєєва , завідувач кафедри українознавства Придніпровській державній академії будівництва та архітектури ( м. Дніпро) - за вагомий внесок в розвиток української мови в контексті української національної ідеї, соціолінгвістики та психолінгвістики .

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.