У Дніпрі створили унікальну гумореску-караоке

Відомий хіт Володимира Івасюка « Червона рута» , який знають далеко за межами країни, отримав ще одне втілення. Незвичний дует у складі тележурналіста, видавця,  редактора журналу «Бориcтен» і письменника Фіделя Сухоноса та грузинської співачки Таміли Гваджаіа своєрідно переспівав українську класику – так народилась гумореска-караоке.

Дует народився випадково, але Тамілу та Фіделя єднає давня творча дружба на сторінках часопису "Бористен"

Особливість виконання в тому, що частина пісні звучить мовою оригіналу. А один куплет – грузинською. Такий собі місточок між братніми народами.

«Дуже критично ставлюся до своїх вокальних здібностей. Але записати з Тамілою легендарну "Червону руту" в українсько-грузинському виконанні - це все ж таки символ. Ми підійшли до запису творчо, грузинську частина – за перекладами славетного Вахтанга Кікабідзе. А співати цією милозвучною мовою мене вчила Таміла». – розповідає Фідель Сухоніс.

Кліп гумористично-сатиричний. Колоритні пейзажі селища Волосське, дніпрові кручі, природа - все це є на відео

Аби гумореска стала відео-продуктом з елементами караоке, дует вирішив зняти кліп. «У нас не було прагнення робити дуже серйозну відео-роботу. Хотілось викликати посмішку у глядача. Тут є елементи самоіронії, але водночас ми показуємо чудові пейзажі дніпровських схилів, мальовничі острови – всю ту українську красу, яка поруч з нами», - розповідає Таміла.

Автори впевнені, що саме формат гуморески-караоке сподобається усім глядачам. «Створювали відео без жодних претензій на високі відзнаки, усі ідеї та локації придумували самі. Ця робота – це приклад дружби та єдності. Адже саме єдність на усіх рівнях – це запорука майбутнього України. Кожен з нас розбудовує державу і сьогодні наш вклад був гумористично-іронічний. Адже іноді треба знаходити час і для позитиву», - впевнений Фідель Сухоніс.

На зйомках не боялись імпровізувати

Презентувати гумореску автори планую вже у жовтні, 18 числа. Імпреза запланована у вигляді мистецької програми за участю тих, хто допоміг їм виконати цей проект. Зокрема, присутні зможуть більше дізнатися про творчу лабораторію  звукорежисера   Тетяни Турік, проглянути  ще з деякі  роботи відеоператора  Євгена Тарасова,  послухати виступ юних артистів студії «Тамі мюзік», ознайомитися з добіркою останніх чисел журналу «Бористен» та книгами видавництва  цього часопису.  Спеціально до цієї імпрези світ побачать DVD диски із записами кліпу. А  також серед почесних гостей мистецького заходу неперевершений маестро Влодзімеж Забара! Отож, має бути цікаво.  А далі гумореска-караоке піде у вільне «плавання» інтернетом, аби виконати своє призначення – викликати посмішки людей.

Мирослава Борхес

 

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.