Добрі справи «Бористену»

Книги української письменниці з Канади Любов Василів-Базюк виховують українську молодь. 

Багаторічна співпраця єднає нашу редакцію з  письменницею з Канди Любов Василів – Базюк.  Ця жінка — приклад справжнього патріота України. Давно перебуваючи за океаном , вона не пориває зв’язків із Батьківщиною. А  її літературна творчість — то справжній український біль… Нещодавно редакція щомісячника  «Бористен» отримали примірники книги «П’ять колосків»  (чернівецьке видавництво «Букрек») . Як і попередні твори письменниці, вона присвячена трагічним сторінкам в історії України, коли навіть за підібрані в полі колоски людину чекала страшна кара — позбавлення волі і навіть життя.

Більшість книг ми передали до навчальних закладів міста  та військові з’єднання ЗСУ. Талановита проза українки з Канади допомагатиме виховувати правдиво патріотичну українську юнь. На світлині вчитель історії СШ№46 м. Дніпро, волонтер Олена Устименко. Талановитий педагог впевнена що творчий доробок української письменниці з країни кленового листя стане їй в добрій нагоді під час освітньої праці.

Влас. Інформ.

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.