Світла пам'ять...

 

Шановна пані Раїса, рідні, близькі, незабутнього бл.п. Іларіона Хейлика!

З глибоким сумом сприйняли у місті Дніпро та всій Україні сьогоднішню звістку про смерть добродія Іларіона Хейлика. Його тут чимало людей знали як особисто так і заочно, цінували і поважали за добрі діла та правдивий патріотизм. Ви втратили дорогого чоловіка, діти – любимого татуся, онуки – коханого дідуся, родичі – близьку людину, а Україна – одного з кращих своїх синів. Добродій Іларіон Хейлик залишиться в пам’яті усіх патріотів нашої Вітчизни як невтомний борець за національну ідею, за кращу долю України. Він завжди був першим серед тих, хто відроджував рідну мову, відновлював правду про сталінські репресії, про трагічну долю нашого народу, будував храми Національної Церкви. Пішла з життя людина, чий внесок у розбудову демократичної Української держави важко переоцінити.
Смерть добродія Іларіона Хейлика – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, колег, усього українського суспільства. Світла пам’ять про справжнього патріота України, я
кий присвятив своє життя розвиткові національно-демократичного руху, назавжди лишиться в наших серцях. 

Особливі стосунки пов’язували померлого із нашим щомісячником «Бористен». Скільки добрих справ було зроблено завдяки допомозі пана Іларіона Хейлика: піклування про сиріт і немічних, видання українських книг, допомога бійцям АТО, розбудова української армії. Низький уклін за це високе меценацтво! 
Особисто для мене добродій Іларіон був життєвим прикладом, людиною яку хотілося наслідувати в щоденному житті! Прошу прийняти слова найщирішого співчуття у цей скорботний час. Сумую разом з вами.

Фідель Сухоніс, редактор журналу «Бористен», письменник

11 лютого 2018 року
Україна місто Дніпро

 

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.