Література єднає

В гості до шкільної музейної кімнати «Скарбничка старожитностей» (Дніпропетровськ, сш №46) завітала відома українська письменниця, перекладач, журналіст, науковець, літературний критик Наталія Дев'ятко.

Пані Наталія пише українською і російською мовами в жанрах психологічна проза, фантастика, фентезі, пригодницькі казки для дітей та юнацтва. За її плечима десятки книг, більше сорока прозових та двадцяти поетичних творів, а також безліч конкурсів, творчих проектів (Наталія Дев’ятко редактор відділів «Критика», «Проза», «Конкурс» першого україномовного журналу фантастики «Український Фантастичний Оглядач (УФО)» у 2007–2009; член журі і координатор щорічних обласних літературних конкурсів «Молода муза» (2008–2013), «Літературна надія Дніпра» (2011), «Україна є!» (2011) та ін. обласних конкурсів; засновник та організатор щорічного міжнародного літературного конкурсу «Современная нереалистическая проза» (2006–2009), член журі Всеукраїнської літературної премії ім. Олександри Кравченко (Девіль) (2013), голова журі Всеукраїнського конкурсу творчої молоді «Літературна надія Дніпра» (2013), Всеукраїнського поетичного конкурсу «Чарівний мій Дніпропетровськ» (2014); співзасновник сайту «Літературна Дніпропетровщина» і блогу рецензій та відгуків на твори для дітей «Книжкова Скриня»).

На фото: Наталія Дев’ятко та учні середньої школи №46 після закінчення творчої зустрічі

В гостях у «Скарбнички старожитностей» пані Наталія розповідала про прозу та поезію, ділилась міркуваннями про сучасну українську літературу та її яскравих представників та зачитувала уривки з власних творів. Для дев’ятикласників імпреза стала цікавим досвідом, адже вони наживо поспілкувались і пофотографувались з відомою українською письменницею.

На фото:  Керівник музею викладач української мови та літератури Оксана Сухоніс з шановною гостею.

Довідка: Музей "Скарбничка старожитностей"- унікальне місце, яке познайомить вас з раритетними експонатами, витворами ручної роботи, традиціями, культурою та побутом українського народу. Також у музеї проводяться тематичні майстер-класи. (Дата заснування:14 жовтня 2013)

 

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.