«День поля» агрокорпорації «Степова»: націленість на нові досягнення.

Погожого червневого дня у селі Раєвка Синельниківського району  відбувся традиційний День ПОЛЯ АГРОКОРПОРАЦІЇ   «Степова». Це традиційний захід провідного сільськогосподарського виробника нашої країни, який збирає друзів, ділових партнерів, селян та просто цікавих.  Адже у програмі хліборобського свята не лише виступи самодіяльних і професійних артистів, пізнавальні конкурси і вікторини , зустрічі з провідними аграріями Дніпропетровщини, а й бізнес-спілкування з представниками АПК не тільки області, а й України, обговорення сучасних інноваційний проектів сільськогосподарської галузі.

Так цього разу значна увага в проведенні «Дня поля» агрокорпорації «Степова» була  присвячена проблемам природного землеробства, незаперечним лідером якого в регіоні виступають організатори хліборобського свята. Так,  зокрема, координатор всеукраїнської програми природного землеробства Іван Лазаренко у вітальному слові  до присутніх високо оцінив діяльність агрокорпорації  «Степова» у  налагоджуванні  справи    вирощування і пропаганди  споживання екологічно чистих продуктів.  А президент і засновник агрокорпорації  «Степова» Леонід Рисін в інтерв’ю  телевізійній програмі «Аграрна Дніпропетровщина»  зазначив таке:

-          Чому наші люди повинні вживати шкідливу їжу?! Чому українці наражаються на небезпеку через вживання хімії та гербіцидів?!  Ми зробимо все для того аби продукція агрокоропорації «Степова» відповідала найкращим міжнародним стандартам. А це значить що ми забезпечимо не лише екологічно чисті продукти , а й подбаємо про виробництво екологічно чистого насіння для їх вирощування.

Незаперечне лідерство господарів свята зазначили численні виступаючі. Так начальник Дніпропетровського обласного управління агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Вадим Удровицький підкреслив:

-          Сьогодні у нас в області є 13 000  гектарів  сільськогосподарських угідь,  де ми  можемо бачити  і передові технології та інтенсивне використання аграрної науки , й  націленість на найкращий результат. Це поля агрокорпорації «Степова».  І чим більше у нас буде таких сільгоспвиробників – тим швидше Україна стане справді світовим аграрним лідером.  Я вітаю цей колектив однодумців з їх сьогоднішнім святом і зичу подальших успіхів!

На загал, секрет успіху «Степової» не новий. Найперше це соціальна відповідальність керівництва та менеджменту компанії.  Колектив , який створив і очолив Леонід Рисін,  прагне не просто досягти добрих результатів в аграрному бізнесі, а й не забути про інтереси людини праці. Істина банальна. Та ось,  на жаль, ще в багатьох вітчизняних бізнес- структурах  вона лише декларується. А у «Степовій» впроваджується в реальне життя. Через  це кожен найнятий працівник  в агрокорпорації – від комбайнера до керівника високої ланки старається виконати свою працю відповідально та професійно. У людей є чітке  й просте усвідомлення: буде успішною «Степова» - матимуть зиск і її співробітники. Як зізналася у розмові з Вашим кореспондентом очільниця науковців агрокорпорації  Любов Максимова за довгі роки роботи в аграрному бізнесі вони ще не зустрічала такої націленості на кінцевий результат серед співробітників структури:

-          В наш непростий час, та ще на селі, люди добре  розуміють наскільки важливо працювати в стабільного  роботодавця, - зізнається Любов Геннадіївна.

А ще успішність «Степової» в інтерактивності  та працелюбності її власників і одночасно топ – менеджерів. На очах народжується династія аграріїв нової аграрної формації . Артур і Тимур Рисіни – сини Леоніда Михайловича Рисіна, напевно, мали усі можливості для того аби обрати життєвий шлях не пов’язаний з хліборобськими турботами, бо не даремно ж кажуть: селянський хліб з вустюками. Однак, пошана до батьків , очевидно, найперше в продовженні їх справи. А тому і Артур, і Тимур попри своє «урбанізоване» походження нині будь-кому розкажуть і про секрети посівної, і про підготовку до жнивної пори. А  що у династії Рисіних попереду широкі горизонти може засвідчити й той факт що один з нових видів гібриду кукурудзи, який виведено стараннями науковців «Степової», названо Даніїл. На честь одного з онуків Леоніда Михайловича Рисіна.  Ну, як же після цього змужнілий Даніїл залишиться байдужим до дідової справи….

На фото: сучасна хліборобська династія – зліва направо Тимур Рисін, Леонід Рисін та Артур Рисін

На фото: до присутніх на святі промовляє президент агрокорпорації «Степова» Леонід Рисін 

На фото: на «Дні поля» побували давні партнери агрокорпорації «Степова» у справі впровадження природного землеробства та нових гібридів кукурудзи на ланах передового аграрного об’єднання: зліва направо патріарх аграрної справи Дніпропетровщини , академік НААНУ  Валентин Циков, координатор програми природного землеробства в Запорізькій області Наталя Пічкур та голова общинного фонду «Дніпрові пороги» Ігор Шпірка 

На фото: виконання державного гімну України перед офіційною частиною «Дня поля» нікого не залишило байдужим 

На фото: голова дніпропетровського общинного фонду Ігор Шпірка ( зліва) та президент корпорації «Степова» Леонід Рисін,  можна сказати, приятелі.  Тому завжди радіють зустрічам поміж собою. Однак, дружба не заважає цим особистостям спрямованим у майбуття бути безкомпромісними у відстоюванні власної позиції

На фото: охочих відвідати «День поля» агрокорпорації « Степова» було чималенько

На фото: шеф – редактор журналу «Бористен» , письменник Фідель Сухоніс ( зліва ) та президент агрокорпорації «Степова» Леонід Рисін відрізнялися на святі не лише вишиванками, а й подібними статурами 

 Фідель Сухоніс, фото автора

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.