Диво – кавун з городу каліфорнійського українця

Ось вже не один рік редакція щомісячника «Бористен» підтримує тісні зв’язки з родиною Марусі та Івана Гнип з американського штату Каліфорнія.  Саме завдяки родині цих українських меценатів  з США щорічно проходить конкурс творчої молоді на шпальтах нашого щомісячника. Між іншим,  цього року   творче змагання  відзначатиме п’ятирічний ювілей. А святковий концерт - віншування лауреатів  2013 року  за підтримки Заслуженого діяча естрадного мистецтва маестро Влодзімеша Забара відбудеться 26-го вересня  о 12 годині у приміщенні актової зали Дніпропетровського транспортно-економічного  коледжу.  ( вул. Трудові резерви, 4; переїзд від Залізничного вокзалу: Маршрутним таксі "Аеропорт-Вокзал" № 60 - до зупинки "Технікум" Маршрутним таксі "Аеропорт-Вокзал" №109 -   до зупинки  “Технікум”. Від вулиці "Робоча":Тролейбус № 19 - до зупинки "Кінцева").

На фото: Диво-кавуна вистачило аби пригостити і рідних, і приятелів.

Але цього разу приводом для публікації про родину Івана та Марусі Гнип стала інша подія. А саме диво – кавун який виростив на своєму городі в Каліфорнії працелюбний українець. Ось що написали в листі до редакції пані Маруся Гнип:

«  Найбільше чоловік любить висаджувати у городі помідори , огірки, цукіні. А це чоловік на моєму квітнику зробив у землі дірку й посадив туди зернятко кавуна. Я було почала перечити. Але його взяла гору. Мовляв, виросте великий і гарний кавун. Після цього він кожного ранку поливав свого вихованця. І таки домігся свого. Кавун справді виріс здоровезний. Коли ми його зважили, то потяг на 55  фунтів. Аби не зять доктор Михайло, то Іван й до хати навряд чи його б заніс. А так згодом змогли посмакувати солодкого і запашного кавуна і рідня, і приятелі».

На фото: Онучки Стефаночка і Катруся тішуться  з того  який гарний кавун виростили бабуся і дідусь.

Нам до цієї розповіді залишається лише додати, що аграрний здобуток американського українця Івана Гнипа , ще одне яскраве свідчення про городницький талант наших людей. Де б не жили, що б не сіяли, а родить по-вкраїнські багато і щедро.

 

                                                 Влас. Інформ.

 

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.