«Трикутник. Дві долі, три дороги» - книга про те, як зустрічаються дивовижні люди

Ії долі схожі на кінофільм - цікавий, місцями драматичний та патріотичний фільм про те, як у великому світі знаходять одне одного споріднені душі. Але це і не зовсім любовний роман - «Трикутник. Дві долі, три дороги» - спогад про історію, яка триває досі, згадки про події, які вже пішли у небуття, історія про те, яка два життя, немов по геометричним законам, намалювали свою карту - трикутник знаходить  початок в Україні, потім веде їх в Венесуелу і згодом – в США. Але, як відомо, трикутник не має ані початку ані кінця, тому ця історія і досі торкається своїми гранями цих трьох країн.

Тут є політичні, соціальні події, які знайшли відбиток в загальній історії людства, зустрічі з відомими особистостями (наприклад, Президент Венесуели), знайомства та розчарування, пригоди у джунглях Маракаїбо, яким би позаздрив сам Індіана Джонс.

Цікавим є те, що  книга написана двома авторами. Частину першу розповідає Іларіон, у другій частині говорить Раїса. Їх живі спогади переплітаються з дивовижними та раритетними фото 40-50 років та сучасності

І ще одна важлива риса цієї книга – вона дихає Україну. Попри те, як склалось життя географічно, ці люди не втратили себе та свою мовою - про найщиріше, найпалкіше та найцікавіше тут написано мовою Тараса.

Мої осінні вихідні пройдуть з теплою чашкою кави, тихим дощем та книгою«Трикутник. Дві долі, три дороги». Я люблю читати про людські життя, люблю слухати історії та бачити світ чужими очима. А подвійну цікавість надає той факт, що я особисто знайома авторами книги. Тому мені так хочеться дізнатися, якими вони були тоді, про що думали і чому зустрілись. Всесвіт наповнений дивовижними історіями непересічних людей і сьогодні до нього додалась ще одна.

То ж я буду читати про трикутні перебіги життів. І вам раджу.

Мирослава Борхес

Серія КВ, реєстр. номер 16084-4556 ПР. Рік видання двадцять перший. Постановою президії ВАК України від 9 квітня 2008 року за № 1-05/4 журнал внесено до переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт з історії, філології, політичних наук, мистецтва та культурології.